באיזה תפקיד הייתם רוצים להיות בעוד שלוש שנים?

לא בטוח שאתם יודעים לענות על השאלה הזו… ואין לכך תשובה נכונה או לא נכונה.
יתכן שהתשובה לשאלה הזו משתנה אצלכם. אבל השאלה חשובה בשביל להחליט על צעדים נכונים בבחירת נתיב הקריירה שלכם. אגב העיסוק בשאלה הזו חשוב גם אם התשובה שלכם היא: "באותו מקום שאני נמצא בו היום!" – גם בשביל להישאר באותו מקום צריך לדעת לנוע קדימה ולשמור על עדכניות ורלבנטיות.

האם אתם מספיק עדכניים?

לפעמים קשה לענות לשאלה הזו כשנמצאים באותו תפקיד או באותו אירגון לאורך שנים. המציאות הטכנולוגית משתנה מהר וכדי להיות עדכניים חייבים לעקוב כל הזמן אחרי הטכנולוגיות החדשות שהופכות להיות פופולריות ומיושמות בתעשיה.

מה חשוב לכם בעבודה?

יציבות? או דווקא שינוי מתמיד שחושף אתכם לטכנולוגיות חדשות בקצב מהיר?
אוהבים לנהל אנשים? או להתמקד בביצוע של משימות בעצמכם?
מעדיפים חברה גדולה ויציבה או חברה קטנה ודינמית?
עבודה בצוות או באופן יותר עצמאי? (כן, יש בהייטק תפקידים שמאפשרים עבודה יותר עצמאית).

איך אנחנו יכולים לעזור?

התבוננות חיצונית ביחד עם המומחים שלנו ובחינת מסלול הקריירה שלכם תוכל לסייע בבניית מסלול הקריירה הנכון – איפה אתם היום, לאן תוכלו להגיע, איזה תפקידים עתידיים כדאי לשקול וכיצד לשפר את הסיכויים להגיע לתפקידים אלו.

נעזור לך:

  • לשפר את מעמדך בתפקיד הנוכחי
  • להבין מהם האתגרים שאיתם עלייך להתמודד כדי להתקדם לתפקיד הבא – בתוך האירגון או בחוץ
  • להגדיר את הנושאים שעלייך ללמוד כדי להישאר עדכני (נמליץ על למידה עצמית ברשת או לעיתים על קורסי הכשרה שלנו או של אחרים)
  • לשפר את קורות החיים, אם יש בכך צורך
  • להתמודד טוב יותר עם ראיונות עבודה
  • למצוא את הקשרים הנכונים בחברות הרלבנטיות

אנחנו שמחים להציע פגישת יעוץ ללא תשלום. נחשוב ביחד איתך מה הדבר הנכון ביותר עבורך, נעזור לפתור התלבטויות, להחליט אם להישאר באירגון הקיים או לחפש משרות חדשות. חשוב לזכור שגם כשטוב לנו בתפקיד ובאירגון שבו אנחנו עובדים – התייעצות כיצד לשמור על עדכניות ולבנות מסלול קריירה תעזור לנו להמשיך ולשמור על מקומנו באירגון ועל ההערכה שלה אנחנו זוכים.

התייעצות בנוגע לקריירה אינה תלויה רק בתהליך חיפוש עבודה או מעבר תפקיד – אחת לתקופה כדאי לוודא שאתם לא נשאבים לנישה שיהיה לכם בעתיד קשה לצאת ממנה. אל תחפשו תירוצים, צרו קשר ונשמח לייעץ ולעזור.

אנחנו שמחים במיוחד לעזור לאוכלוסיות שמיוצגות כיום בייצוג חסר בהייטק הישראלי: חרדים, ערבים ונשים. עזרנו בעבר בהצלחה ונמשיך לעזור בהשתלבות בהייטק ובמציאת התפקיד הנכון והמתאים לכל מועמד.

אז איך פונים?

קיפצו לעמוד הדרושים ושילחו לנו קורות חיים, ציינו בהערות שאתם מעוניינים בפגישת יעוץ ללא תשלום, כיתבו בקצרה באיזה נושאים תרצו להתייעץ. פגישות היעוץ הן אגב מקוונות כך שלא תצלחו לצאת מהבית.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin