קלריטיון

חברת קלריטיון עוסקת בהדרכה, ליווי פרוייקטים והשמה, כל זאת באמצעות מומחים טכנולוגיים מהשורה הראשונה. אנחנו גאים לספק את שירותינו לחברות הייטק מהמובילות בישראל. עובדינו הינם בעלי רקע טכנולוגי עשיר במיגוון רחב של תחומים.

העולם הטכנולוגי משתנה ומתעדכן כל הזמן ופתרונות שהיו מקובלים לפני שנים מועטות נחשבים כיום מיושנים. המומחים שלנו מלווים תהליכי הסבה ו-Refactoring בפרוייקטים, מעבר של קוד Legacy לעולם מבוזר של Microservices ותשתיות ענן, שימוש בתשתיות מתקדמות בעולמות הפיתוח וה-DevOps, הטמעת תהליכי בדיקות אוטומטיים כחלק מתהליך הפיתוח ושיפור איכות הקוד וזמני הפיתוח.

אנחנו פוגשים באופן שוטף פרוייקטים חדשים, שפות פיתוח וסביבות חדשות ומגוונות ומתעדכנים על בסיס יומיומי בכל מה שחדש בתחומי פיתוח התוכנה על-מנת להביא את הידע העדכני ללקוחותינו, בהכשרות ובליווי פרוייקטים.

במקביל, ההבנה הטכנולוגית המלווה את תהליכי הגיוס שאנחנו מנהלים עבור לקוחותינו מאפשרת לנו להציע שירותי השמה ייחודיים אשר מביאים להתאמה מיטבית לתפקיד לטובת הגופים המגייסים והמועמדים שעוברים דרכנו וזוכים לתפקיד הנכון ביותר עבורם.

הן בהכשרות והן בפרוייקטים שאותם אנחנו מלווים אנחנו מאמינים בהקפדה על איכות וחוסר פשרות: קוד איכותי, תהליכים מוקפדים ושימוש נכון בתשתיות ובטכנולוגיות מודרניות. התפקיד שלנו הוא לעזור ללקוחותינו ללמוד, להתקדם ולהוביל טכנולוגית.

נשמח לפגוש פרוייקטים ואתגרים חדשים ולמצוא ביחד את הפתרון הטוב ביותר עבורך.

נשמור על קשר?

נשמח לפגוש אתכם בקורסי ההכשרה שלנו או בפגישת יעוץ טכנית
נחשוב ביחד איך לקדם את האירגון שלכם ולפתור בעיות שכבר פתרנו בארגונים אחרים